Biały Lotos - zabieg antycellulitowy
Zabieg oczyszczenia ciała z toksyn, redukcji cellulitu i poprawy mikrokrążenia. Działanie detoksykujące użytch substancji oraz peeling ciała solą z Himalajów, dają efekt jedwabiście gładkiej skóry. Zabieg w znacznym stopniu hamuje rozwój cellulitu.
Czas trwania - 60 minut
Cena - 150 zł
Na czas zabiegu składa się przygotowanie, rzeczywisty czas zabiegu oraz krótki relaks po zakończeniu zabiegu.
Zabieg o działaniu antycellulitowym. Ciało jest oczyszczone z toksyn oraz poprawia się mikrokrążenie. Sylwetka nabiera kształtu i doskonałości a skóra jest delikatna i jedwabiście gładka.
Rytuał składa się z następujących etapów:
- peeling całego ciała z solą z Himalajów
- wmasowanie olejku wyszczuplającymi
- wmasowanie żelu wyszczuplająco-detoksykującego
Wszystkie zabiegi / ćwiczenia wymagają wcześniejszej rezerwacji telefonicznej. W przypadku, gdy nie mogą się państwo stawić na zarezerwowany zabieg, prosimy o telefoniczne anulowanie rezerwacji.
Drodzy Goście, aby móc zapewnić komfort i wysoką jakość usług, uprzejmie prosimy o przyjście do centrum BALTICA Wellness & Spa 5-10 minut przed umówionym czasem wizyty lub zabiegu. Umawiana godzina określa czas rozpoczęcia. Wcześniejsze przyjście pozwoli uwzględnić czas na przebranie się, załatwienie niezbędnych formalności (jak np. wypełnienie karty przy pierwszej wizycie) oraz na spokojne przygotowanie się do zaplanowanego zabiegu czy wizyty. Warto pozwolić sobie chwilę spokoju i wytchnienia.
Prosimy też, aby w ośrodku wyciszyć telefony komórkowe. Pozwoli to Państwu zaznać pełnego relaksu i ukojenia. Serdecznie dziękujemy!
|
Karty, bony oraz programy rabatowe honorowane w Centrum: |
|||||