Gabinet kosmetyczny Szczecin

 
 
Cieszmy się pięknym, zdrowym, pełnym harmonii i wypielęgnowanym ciałem Zabiegi kosmetyczne wykonywane są z użyciem najwyższej klasy kosmetyków

Pragniesz podarować sobie odrobinę luksusu? Chcesz wreszcie zadbać o swoją urodę? Z pewnością poszukujesz specjalistów z zakresu kosmetyki, którym można zaufać w kwestii profesjonalnej pielęgnacji twarzy oraz ciała. Proponujemy nasz gabinet kosmetyczny w Szczecinie – znajdziesz go w ścisłym centrum, przy. Pl. Rodła.

Salon kosmetyczny Baltica oferuje szereg zabiegów pielęgnacyjnych, przewidzianych na różnego rodzaju problemy skórne. Proponujemy specjalistyczne zabiegi kosmetyki estetycznej, które pomogą w odżywieniu i ujędrnieniu skóry, w efektywny sposób wesprą w walce z cellulitem, usuną niechciane owłosienie lub po prostu pozwolą na nieinwazyjne leczenie szczególnie kłopotliwych zmian skórnych.

Pracujemy w oparciu o nowoczesny sprzęt kosmetyczny i przy wykorzystaniu najlepszych preparatów pielęgnacyjnych. W naszym salonie kosmetycznym w Szczecinie pracują wyłącznie doświadczone osoby, posiadające odpowiednią wiedzę i kwalifikacje do wykonywania oferowanych przez nas zabiegów.

Nasza oferta: